Όλα τα Ακίνητά μας

46 αγγελίες

Κατάστημα προς πώληση Πλατεία Ναυαρίνου (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 20.000 30 τ.μ.

  • 667 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

Πωλείται από την Urban Nest, επιχείρηση παραγωγής λουκουμάδων, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Η πώληση αφορά στην επιχείρηση, όχι στο ακίνητο.

Η επιχείρηση βρίσκεται σε λειτουργία, είναι απόλυτα επικε...

Κωδ. 18763186

Τοποθεσία στο χάρτη

Studio/Γκαρσονιέρα προς πώληση Ιπποκράτειο (Φάληρο - Ιπποκράτειο)

€ 67.000 39 τ.μ.

  • 1.718 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται από την Urban Nest, γκαρσονιέρα 39τμ, ημιυπόγεια, στην περιοχή Ευκλείδη Θεσσαλονίκης.

Το ακίνητο αποτελείται από ένα υπνοδωμάτιο, σαλοκουζίνα και μπάνιο.

Αυτή τη στιγμή βρίσκεται υπό ανακαί...

Κωδ. 18886426

Κατάστημα προς πώληση Κάτω Νικόπολη (Σταυρούπολη)

€ 75.000 134 τ.μ.

  • 560 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

Πωλείται κατάστημα 134τμ, ισόγειο, στην περιοχή της Νικόπολης Θεσσαλονίκης.

Το κατάστημα αποτελείται από έναν μεγάλο ενιαίο χώρο και 1 WC.

Είναι εξαιρετικά φωτεινό, προσόψεως, με βιτρίνα μεγάλη. Αυτ...

Κωδ. 19455598

Διαμέρισμα για ενοικίαση Αριστοτέλους - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 550 72 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται από την Urban Nest διαμέρισμα 72τμ, 1ου ορόφου με ασανσέρ, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, στην Αριστοτέλους.

Το ακίνητο αποτελείται από δύο υπνοδωμάτια, σαλοκουζίνα και μπάνιο.

Διαθέτει θ...

Κωδ. 19672237

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Αριστοτέλους - Ιστορικό Κέντρο (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 460 45 τ.μ.

  • 10 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται από την Urban Nest δίχωρο στούντιο 45τμ, 1ου ορόφου με ασανσέρ, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, στην Αριστοτέλους.

Το ακίνητο αποτελείται από έναν ενιαίο χώρο καθιστικού-σαλονιού, κουζίνας,...

Κωδ. 19671881

€ 380 21 τ.μ.

  • 18 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται από την Urban Nest στούντιο 21τμ, 1ου ορόφου με ασανσέρ, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, στην Αριστοτέλους.

Το ακίνητο αποτελείται από έναν ενιαίο χώρο υπνοδωματίου-κουζίνας και μπάνιο.

Δι...

Κωδ. 19701743

Μεζονέτα προς πώληση Κέντρο (Πυλαία)

€ 380.000 116 τ.μ.

  • 3.276 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται από την Urban Nest, μεζονέτα 115τμ, 3ος όροφος-σοφίτα, σε νεόδμητη πολυκατοικία, στην Πυλαία Θεσσαλονίκης, με ατομική θέση parking.

Το ακίνητο είναι διαμπερές και αποτελείται από τον χώρο το...

Κωδ. 18456623

Διαμέρισμα προς πώληση Κέντρο (Πυλαία)

€ 240.000 78 τ.μ.

  • 3.077 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται από την Urban Nest, διαμέρισμα 78τμ, σε νεόδμητη πολυκατοικία, 1ου ορόφου, στην Πυλαία Θεσσαλονίκης, με ατομική θέση parking.

Το ακίνητο είναι διαμπερές και αποτελείται από σαλοκουζίνα, δύο ...

Κωδ. 18438028

Μεζονέτα προς πώληση Κέντρο (Πυλαία)

€ 275.000 140 τ.μ.

  • 1.964 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται από την Urban Nest, μεζονέτα 140τμ, ισόγειο - ημιυπόγειο, σε νεόδμητη πολυκατοικία, στην Πυλαία Θεσσαλονίκης, με ατομική θέση parking.

Το ακίνητο είναι διαμπερές και αποτελείται από τον ισόγ...

Κωδ. 18456515

Studio/Γκαρσονιέρα για ενοικίαση Καμάρα - Ροτόντα (Κέντρο Θεσσαλονίκης)

€ 380 28 τ.μ.

  • 14 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζεται από την Urban Nest, στούντιο-γκαρσονιέρα, 28τμ, ισόγειο, με μπαλκόνι ψηλό πίσω ύψους 1ου ορόφου, λόγω υψομετρικής διαφοράς, στην περιοχή Καμάρας Θεσσαλονίκης.

Το ακίνητο αποτελείται από...

Κωδ. 19594915